Kahve Falında Ay Görmek

Kahve falında ay görmek, Kahve falında ay görmenin anlamı nedir? Kahve falında ay çıkması ne anlama gelir?  

Kahve Falında Ay

Kahve Falında Ay Sembolü Görmek

Falda ay çıkması, fal sahibinin kesinlikle sıkıntılarından arınacağının, aydınlanacağının ifadesidir. Kahve falında çıkan ay kişinin sıkıntılardan kurtulacağının işaretidir.

Yarım ay veya hilal şeklinde olması bu aydınlanma sürecinin başladığının bir işaretidir. Sıkıntılardaki aydınlanmanın ne kadar olacağını da gösteriyor olabilir. Hilal şeklinde olması güzel bir haber, sıkıntıları aydınlatacak, aralayacak bir haber olabilir. Ayın yarım şekilde görülmesi yine bu sıkıntılı sürecin bir şekilde aydınlığa kavuşacağını gösterir. Falda ay çıkması kesinlikle kötü değildir. İyiye yormak gerekir. Ayın güzelliği, ışığı insanlar için her zaman iyi olmuştur. Fal sahibinin sevineceğini hayatında genel, düzenli, temiz, mutlu sayfalar açacağını da gösterir. Falda çıkan dolunaysa bu çok daha büyük mutlulukların habercidir. Mesela beklenen ve gelmeyen bir sevgilinin gelip çok büyük bir sevinç yatacağını kişide gösterir. Dolunay beklenen bir iş başarısının sevincinin habercisi de olabilir.

Gelen Aramalar: kahve falında hilal şeklinde ay görmek,falda hilal şeklinde ay görmek,Falda ay gormek,kahve falında ay görmek,kahve falında hilal,kahve falında yarim ay,kahve falında ay,kahve falında ay yıldız,kahve falı hilal,kahve falında yarım ay ne anlama gelir

Tags:

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli