Kahve Falında Deve Görmek

Kahve falında deve görmek, Kahve falında devenin anlamı nedir?  

Kahve Falında Deve

Halk arasında en bilinen tabiriyle deve kısmettir. Falda deve çıkması kesinlikle çok iyidir. İyiye yorumlanır. Deve normalde yaşayışında çok güneş alan bir çölde, susuz bir şekilde ilerleyen kervanını götürmesi gereken yere bu zor koşullarda bile götüren, varabilen hayvandır. Böyle olunca da falda ki devenin fal sahibi için söz konusu olan kısmetlerin sonunda getireceği, kişiye ulaştıracağı varsayılır.

Devenin kısmetleri falda çıkan büyüklüğüne göre yorumlanabilir. Kahve falında çıkan deve ne kadar büyükse kısmet de o kadar büyük olur. Devenin getirdiği kısmetler genellikle maddiyatla ölçülür. Bunlar para, mal, mülk gibi, konuları çok yakından ilgilendirir. Yani bir iş başarısı için ya da biriyle tanışma buluşma için konulardaki konularda ki kısmetten ziyade devenin falda ki anlamı daha çok somut, maddi kısmetlerin gelmesi şeklindedir.

Gelen Aramalar: falda deve,kahve falinda deve,Falda deve görmek,falda deve çıkması,kahve falinda deve gormek,kahve falında deve ne demek,deve fal anlamı,kahve falında deve yavru,kahve falı çölde deve,falda deve çıkması ne demek

Tags: ,

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli