Kahve Falında Kedi Görmek Ne Demek?

Kahve falında kedi görmek ne demek? Kahve falında kedi görmenin anlamı? Kahve falında kedi figürü, Kahve falında kedi sembolü ne demek?   

Kahve Falında Kedi

Normalde nankör olarak bilinen kedilerin, kahve falında çıkması değişik şekillerde yorumlanmaktadır.

Kedinin nankör olarak adlandırılması ya da bir bayanı temsil etmesi falda çıkan kedi figürünün bu şekilde yorumlanmasını gerektirmez.

Kediler sezgileri güçlü, zeki ve insanların hep yakınında olan hayvanlardır. Bu sebeple falda çıkan kedi kötüye işaret değildir. Kahve falında çıkan kedi, yakın çevreden gelebilecek bir haber anlamına gelir. Kedinin sezgilerinin güçlü olması ve atikliği, haberi veren kişinin sezgisel olarak güçlü ve uyarıcı bir yönü olduğu düşüncesine bağlanabilir.

Kahve falında çıkan kedinin yanında bulunan şekiller yorumun genişlemesine katkıda bulunur. Kedi figürünün fal sahibinin fincanında ya da tabağında çıkması falı yorumlamada önem taşır.

Fincanda çıkan kedi figürü, fal sahibinin yakın ilişkide bulunduğu insanlardan gelecek olan olumlu açılarla sonuçlanacak uyarıları anlatır. Tabak falında çıkmış olan kedi figürü ise yaklaşan olaylardan, durumlardan fal sahibine bilgiler verilmesine işarettir.

Gelen Aramalar: kahve falında kedi ne demek,kahve falinda kedi,falda kedi görmek,falda kedi ne demek,falda kedi,kahve falında oturan kedi

Tags: , , ,

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli