Vodafone TL Transferi Yapma

Vodafone TL transferi yapma, Vodafone hattımdan bir başkasına nasıl TL transferi yapabilirim? Vodafone cep lira transfer nasıl yapılır?  

Vodafone TL Transferi Yapma 

Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde Online Self Servis’ den yapabilirsiniz.

Öncelikle, Online Self Servis üyesiyseniz Online Self Servis’ e giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan Online Self Servis’ e Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Daha sonra menüde yer alan Lira Transfer linkini tıklayıp, transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarasını girerek transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca 7038‘i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, hattın yasal sahibi Vodafone Cep Merkezleri’ne başvurarak veya Vodafone hattından 542, diğer operatör ve sabit telefondan 4440542 Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

Vodafone Cep Lira Trasnfer

Sevdiklerinizin Cep Lira’ları bittiğinde onlara lira transfer edin, iletişimleri kesilmesin.

  • Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız, Vodafone bireysel faturasız hat kullanan sevdiklerinize lira transfer edebilir, onların size lira transfer etmelerini isteyebilirsiniz.
  • Lira transferi için 7038‘i ücretsiz arayarak sevdiklerinizin iletişimlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. (Cep Aile faturalı kullanıcıları 7037′yi arayabilirler)
Gelen Aramalar: vodafone tl transfer,vodafone tl transferi,vodafone cep lira aktarma,Vodafone lira transferi,vodafone sms transferi

Tags: ,

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli