Sağlık

Altın İğne

Altın iğne yeni nesil gençlik iksiri denilecek bir işlemdir. Sağlık ve estetik amaçlı olarak çok fazla kullanılan altın iğne işlemi ile kendinizi daha genç ve sağlıklı hissedersiniz. Ameliyat olmadan gençliği ve dinçliği yaşayabileceğiniz bu işlemi Estpoint farkı ile yaptırabilirsiniz. Son teknoloji cihazlar ve kullandığımız doğru ve yüksek frekanslı radyo dalgaları sayesinde eskisinden daha sağlıklı, aydınlık ve daha genç bir cilde kavuşmuş olursunuz. Altın iğne işlemlerini cildiniz ile alakalı neredeyse vücudunuzun her yerine yaptırabilirsiniz.

Yüzünüzdeki kırışıklıklara, ince ya da kalın çizgilere, göz çevresine, kaz ayaklarına, boyun bölgesine, dekolte kısmına, göz altındaki morluk bölgesine, gıdıya, kollara vb. gibi aklınıza gelebilecek her yere Estpoint olarak bu işlemi en profesyonel bir şekilde uzman ekibimiz ile uyguluyoruz. Bu bölgelere yapılan altın iğne uygulaması yaşlılık izlerini, yara izlerini, sivilce izlerini ve sivilce boşluklarını, cilt lekelerini ve vücutta meydana gelen sarkmaları ortadan kaldıracaktır.

Sadece birkaç seansta bile gözle görülür fark ortaya çıkaran bu işlem bir süre sonra vazgeçilmeziniz olacaktır. Sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi olmayan altın iğne işleminde kullanılan ürünler ve frekanslar cilt yapınıza zarar vermeyecektir. İşlem sonrası cildinizde gözle görülür bir farklılık ortaya çıkar. Diğer estetik türlerine göre ağrısız ve ameliyatsız olan altın iğne uygulaması ile yüzünüzde herhangi bir iz kalma ya da yan etki gibi bir durum ile karşılaşmazsınız. İşlem öncesi kullanılan anestezik krem uyuşmayı sağlayacak olup işlem yapılırken hiçbir rahatsızlık hissetmezsiniz. Uyuşma sonrası çok ince olan altın iğneler yardımı ile yüzünüze mikro kanallar açılır ve açılan kanallardan yüksek frekanslı radyo dalgaları cilt altına gönderilir. Çok uzun sürmeyen bu işlem uygulanan alanın genişliğine göre ya da bölge hasarına göre birkaç kere tekrarlanabilir. Birçok farklı estetik yöntemine göre ideal olan bu işlemin kalıcılığı da fazladır. Altın iğne işleminin uygulandığı seans sayısı ne kadar artarsa işlemin cildinizde ortaya çıkardığı fark da o kadar artacaktır. İşlem sonrası deri altındaki onarım devam edecek ve gün geçtikçe cildiniz güzelleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu