Sponsorlu Bağlantılar

Amena Musa

Amena Musa

 

 

Katar Mutfağı’nı tanıtmayı amaçlayan “En iyi yerel yemekler ve 6 ünlü sanatçı” konsepti ile Alwan Yemek Festivali, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sheraton Grand Doha Resort Otel’in ev sahipliği yaptığı Alwan Yemek Festivali’nde Katar’da ünlü bir aşçı ve fenomen olan Amena Musa, dikkatli üzerine topladı.

 

Ülkedeki birçok kahve zinciri başta olmak üzere kendine özgü Safranlı Keki ile dikkatleri üzerine toplamış olan Amena Musa’nın Alwan Yemek Festivali’nde de aktif olarak yer alması ve Katar Mutfağı’nın tanıtımında rol olması herkesin aklına aynı soruyu getirdi.

 

Amena Musa kimdir? Ne iş yapar? Nerelidir?

 

Amena Musa, Katarlı başarılı bir iş kadını ve ünlü bir şeftir. Ülkedeki benzersiz başarısının sonrasında Katar’ın tanıtım yüzü olmayı da başarmış olan ve bir dönem mankenlik de yapan Amena Rashid Musa, Alwan Yemek Festivali’nde dikkatleri üzerine topladı.

 

Katar’ın yemek kültürünün anlatıldığı ve bir diğer şef Dunya ile birlikte Alwan Yemek Festivali’nde boy gösteren Amena Musa, tanıtımın adeta yüzü oldu.

 

Katar’daki başarısını dünyaya da yaymaya kararlı olan Amena Musa, kadınların Katar’daki başarılarının temsilcisidir. Aktif olarak yer aldığı iş hayatı ve tanıtımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü şef Amena Musa, Katar Mutfağı’nın tanıtımında katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

 

Katar kültürünün tanıtımını amaçlayan Alwan Yemek Festivali’nin ev sahipliğini Sheraton Grand Doha Resort Otel üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu