Gündem

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Günümüzde ister şehirci olsun ister şehirlerarası olsun birçok yolculuk esnasında, hizmete her koşulda hazır profesyonel ekip ile güvenli, konforlu bir şekilde, deneyim sahibi olmuş sürücülerimizle hizmet vermeyi en iyi şekilde sağlamaktadır. Bandırma bölgesinde yer alan ve bütün ilçelerinde hizmet veren çalışanları ile ve de deneyim sahibi olan taksi filosu duraklarımız sizlere en iyi kalitede hizmet için gece gündüz demeden çalışmaktadır.

Kurulduğu 1974 yılından bu yana Bandırma taksi platformunda son sürat faaliyetlerine devam eden ve neredeyse bu bölgenin her bir noktasına, kaliteyi ve konforu sağlayan ve güveni müşteriler tarafından sağlamasından ötürü tercih de ilk sıraları yer almaktadır.

Hizmetleri ve Faaliyetleri Nelerdir?

Sağlamış olduğu hizmet ağında Bandırma mahallelerini içeren Levent, Paşakent, Hacı Yusuf, Haydar Çavuş, Çınarlı, Kurtuluş, Günaydın ve Bentbaşı ilçeleri de bulunmaktadır. Bu bölgelerin haricinde ise Ordu, Paşabayır, Sunullah, İnönü Caddesi, Paşakonak ve 17 Eylül’de de hizmetlerine iyi bir şekilde devam etmektedir.

Taksi durağımızın öncelikleri sıralamasında öncelik müşterilerimizin hizmetle ilgili memnuniyetidir. Günün her anı ve de her saati, şehiriçi ve şehirdışı fark etmeksizin bandırma bölgesinin tüm noktasından istediğiniz her bölgeye seyahatleriniz için her koşulda hizmete hazırdır. Güvenli ve zamanlı yolculuk bizim ve sizler için çok önemlidir, bunun bilincindeyiz. Bunun için sizlere 7/24 hizmet için hazırız.

Firma ile iletişim kurmak için 0543 654 33 07 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu