Sponsorlu Bağlantılar

Burun Uygulaması ile Etkili Sonuçlar

Burun Uygulaması ile Etkili Sonuçlar

Pek çok dolgu uygulaması fiyatlarında merak edilen durumlardan bir tanesi dudak dolgusu fiyatları olarak bilinir. Çünkü erkeklerin ve kadınların tercih etmiş olduğu uygulamaların başında geldiği için fiyat konusu da ister istemez merak konusu oluyor. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak için ilgili yerlerle görüşme sağlanması gerekir

Dudak Dolgusu Nedir?

Erkeklerin ve kadınların tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan dudak dolgusu; oldukça etkili ve başarılı bir uygulama olması nedeniyle dudak dolgusu fiyatları düşük görülmez. Dudak dolgularının birden fazla tekniği mevcuttur.

Bu yüzden kişiden kişiye farklılık gösterir. Uygulanan dolgu miktarı da aynı olmayabilir. Genelde estetik uygulamalar yapıldığında dudak dolgusu hep bu uygulamaların içinde yer alıyor. Yani buruna, göz altına veya diğer bölgeye uygulanan estetik operasyonlar varsa, bunların arasına dudakta girmiş oluyor.

İşlem süresi 15-30 dakika arasında değişkenlik gösterir ve etkisini 1-1,5 yıl arasında görmek mümkündür. Fiyatlardaki değişkenlik hakkında bilgi almak için işlemin uygulanacağı merkez ile görüşme sağlanmalıdır. Böylelikle daha kesin ve doğru şekilde dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmayı sağlamış olacaktır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu hem kısa sürede hem de pratik bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. İşlem sırasında hastanın ağrı hissetmesi veya acı çekmesi mümkün değildir.

Çünkü işlem öncesinde bunun önlemi alınır. Dudak ve dudak çevresine anestezik krem sürülür ve bölge uyuşturulmuş olur. Bu sayede ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Hastanın durumu göz önünde bulundurulur ve doz miktarı ayarlanır. Ayarlanan dolgu miktarına göre de dudak dolgusu fiyatları belirlenmiş olur. Daha sonra enjeksiyondan yardım alınarak dolgu dudak içine enjekte edilmiş olur.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Cerrahi operasyon geçirmek istemeyenler için dolgu uygulamaları kurtarıcı oluyor. Çünkü cerrahi operasyonlara göre burun dolgusu fiyatları daha uygun ve etkili olarak bilinir. Bu yüzden dolgu daha fazla tercih edilen uygulama haline gelmiş olur.

İşlem öncesinde kesinlikle hastaya tahlil ve tetkikler yapılır. Eğer hasta burun dolgusunu gerçekleştirmek için uygunsa randevu verilir. Hasta ön muayeneden geçer ve uzman hekimler tarafından talimatlar alarak, uygulamış olur.

Kullanılacak olan doz miktarı ve uygulanacak olan seans sayısı belirlenir. Bu durum belirlendikten sonra hastaya, burun dolgusu fiyatları verilerek, bilgilendirilmiş olur.

Normal şartlar altında dolgu uygulamaları uzman hekimler tarafından gerçekleştirilir. İşlemleri gerçekleştirmeye karar verdikten sonra işlemin yapılacağı merkezler araştırılır.

Güvenilir ve tecrübeli olmasına dikkat edilir. Yapılan araştırma sonucunda genelde burun dolgusu fiyatları aynı değildir. Fiyatlardaki farklılık, çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak görülür.

Nazolabial Dolgu Nedir?

Dudak ve burun arasında bulunan uzantıya gülme çizgisi denir. Yaş ilerledikçe gülme çizgisi daha da belirginleşmeye başlar ve belli bir süre sonra kötü görünüm sağlamış olur.

Bu yüzden kişiyi rahatsız edecek sorunlar yarattığı için belli başlı tedavi yöntemlerine başvurulur. Bu tedavi yöntemlerinde etkili ve pratik sonuç alabilmek adına nazolabial dolgu uygulamasına başvurulur.

15-30 dakika içinde işlem gerçekleştirilmiş olur ve yeni yüz şekli ortaya konulmuş olur. Etkisini 1-2 yıl görmek mümkündür. Hastanın durumu göz önünde bulundurulur ve seans sayısına karar verilir.

Randevudan önce ve işlemden sonra hastanın dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Dikkat edilmesi durumunda iyileşme süreci hızlanır ve etkili sonuçlar alınmış olacaktır.

Nazolabial Dolgu Nasıl Uygulanır?

Dolgu uygulamalarından önce genelde lokal anestezi uygulanır. Lokal anestezi sayesinde ağrı hissedilmeden, acısız bir şekilde işlem gerçekleştirilir. Burada da nazolabial dolgu uygulamasından önce gülme çizgisinin olduğu yere anestezik krem sürülür.

Birkaç dakika sonra dolgu enjeksiyon yardımı ile enjekte edilir. Kıvrımların ve olukların oluştuğu yere dolgu, yavaş bir şekilde enjekte edilir. Dolgunun etkisini hemen görebilmek mümkündür.

Nazolabial Dolgu Fiyatları

Kişiye özel gerçekleştirilmiş olan nazolabial dolgu fiyatları hakkında çeşitli bilgiler vardır. Sürekli fiyatlarda değişkenlik görüldüğü için hastaların yanılmasına neden olmuş olur.

Böyle durumlarda daha kesin ve doğru bilgi alabilmek adına mutlaka işlemin yapılacağı merkez ile görüşme sağlayarak, nazolabial dolgu hakkında detaylı fiyat bilgisi alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu