Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes’in Başarılı Yapıtı

Çağatay Enes’in Başarılı Yapıtı

Çağatay Enes Ersoy, ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte hazırladığı Atatürk’ün Samsun’a çıkış filmi pek çok otoriter tarafından başarılı bulundu. Yapıtın baş mimarları olan bu iki isim aynı zamanda filmde de oyuncu olarak yer alıyorlar. Ümit Cem Şenol ise filmde Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırıyor. Atatürk’e olan benzerliğiyle tanınan Ümit Cem ve Çağatay Enes Ersoy’un başarılı performansı her geçen gün farklı kişilere de ulaşıyor. Atatürk’ün Samsun’a çıkışını konu alan bu eşsiz yapıtın kahramanlarından olan Çağatay Enes Ersoy, göstermiş olduğu performanstan ötürü adından sıkça söz ettiriyor.

Filme ait kesitler henüz yayınlanmadı. Kısa süre sonra filme ait tüm bilinmeyenler ve fragmanlar izleyicilerle buluşacak. Filmin üzerinde oldukça çalıştıklarını ifade eden genç yetenek, gece gündüz demeden hem zihnen hem fiziki olarak tüm benliklerini filme verdiklerini açıkladı. Merakla beklenen filme ait fragmanın da henüz hazırlanma aşamasında olduğunu ifade eden Çağatay Enes Ersoy, kısa süre sonra fragmanın da yayınlanacağının müjdesini verdi.

Çağatay Enes Ersoy Hakkında

Çağatay Enes Ersoy, 19 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde doğan Çağatay Enes, başarılı bir eğitim hayatından sonra oyunculuk eğitimi alarak bu sektöre yönelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren pek çok sektörde çalıştığını ifade eden genç yetenek son olarak 14 ay boyunca yurt dışında oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimini de alan Ersoy böylelikle sektöre profesyonel bir şekilde giriş yaparak adından sıkça söz ettirmiştir. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü bitiren Çağatay Enes Ersoy, şu anda ise Koç Üniversitesi Psikoloji bölümün okumaktadır. Eğitim hayatına hep önem gösteren genç oyuncu böylelikle yaşıtlarına da örnek olmaktadır. Çağatay Enes Ersoy aslen Kastamonuludur.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu