Sponsorlu Bağlantılar

Çene Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Çene Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Çene dolgusu, oval bir yüze sahip, fakat çene hatlarının belirgin olmasını isteyen kişiler için uygulanan bir işlemdir. Günümüzde daha trend olmaya başlayan bu işlem jawline dolgu olarak da biliniyor.

Ortalama 15-20 dakika içinde yapılabilen ve istenilen görüntünün oluşmasında etkili olan bir uygulamadır. Aynı zamanda çene dolgusu fiyat olarak her bütçeye uygunluk sağlar. Sizler de çene hatlarınızın belirgin olmasını istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Hyaluronik asit maddesi kullanılarak uygulanan çene dolgusu işleminde hasta acı ve ağrı hissi yaşamaması için anestezik krem uygulanır. Enjeksiyon yardımıyla dolgu maddesinin çene bölgesine uygulanır.

İstenilen şekil oluşturulması için elle düzeltmeler yapılır. Tüm işlemler estetik uzmanları tarafından en hassas şekilde yapılır. Çene dolgusu fiyat uygunluğu sayesinde isteyen her birey rahatlıkla işlem yaptırabilir. Hacim kayıplarının giderilmesi için en güvenli uygulamalar arasındadır.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Çene hatlarının belirgin olmasını isteyen kişilerde uygulanan çene dolgusu fiyat bakımından oldukça uygundur. Çene hatlarının yanı sıra, çene ucu düşük olan kişilerde de uygulanabiliyor. Yüz bölgesi ile çene bölgesi orantısız olan bireylerde simetrik bir görünüm oluşturulması için uygulanan bir dolgu yöntemidir.

Diğer estetik işlemlerine oranla daha kolay yapılır. Yuvarlak yüz hatlarının keskinleştirilmesinde uygulanan en güvenli yöntemlerdendir.

Yanak Dolgusu

Yanaklarda ve elmacık kemiklerinde çökme meydana gelen kişilerde uygulanan yanak dolgusu, yüzün daha iyi görünmesinde etki sağlıyor. Cildin daha genç görünmesinde ve sarkıkların toplanmasında en sık uygulanan yöntemlerdendir. Yanak dolgusu fiyat açısından her bütçeyle uyum sağlar.

İhtiyaç duyan bireyler rahatlıkla işlem yaptırabilir. Yanak dolgusu sayesinde oval olan yüz şekli yeniden üçgen bir görünüme kavuşturulabilir. Sağlıklı ve genç bir görünüm için tercih edilen uygulamadır.

Yanak Dolgusu ve Fiyatları

Günümüzde zaman geçtikçe daha popüler olan yanak dolgusu fiyat uygunluğu sayesinde rahatlıkla işlem yaptırılabiliyor. Fiyatlar uygulanacak olan dolgunun kalitesine ve kalıcılık süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Kalıcılığı daha yüksek olan dolgu maddesi fiyat bakımından da daha maliyetli olacaktır. İndirimli fiyatlar dahilinde yapılan işlem daha uyguna denk gelir. Sizler de yanak dolgusu fiyat bakımından indirimli hizmet sunan merkezler ile iletişim kurabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Avantajları

Yüzün daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan dudak dolgusu, cerrahi uygulamalara oranla daha fazla avantaj sağlar. Dudak dolgusu fiyat bakımından cerrahi işlemlere göre daha uygundur. Cilt yapısına uyum sağlayan dolgu maddeleri kullanılarak uygulanır.

Asimetrik, hacimsiz, ince dudaklar için rahatlıkla uygulanabilir. Ortalama 15-30 dakika kadar sürer ve 12 ay boyunca kalıcılık sunar. Sizler de hacimli dudaklara sahip olmak için tercihinizi dolgu uygulamasından yana yapabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Yöntemleri

Ameliyatsız olarak uygulanan dudak dolgusu, günümüzde en sık tercih edilen işlemler arasında yer alıyor. İşlem esnasında hastanın acı hissi yaşamaması için anestezik krem kullanılıyor.

Cerrahi müdahele gerektirmeyen dolgu işlemi gönül rahatlığı ile uygulatılabilir. Dolgunluğu az ve ince olan dudaklar için rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda dudak dolgusu fiyat uygunluğu sayesinde isteyen bireyler bütçe sorunu yaşamadan işlem yaptırabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Günümüzde daha popüler olan dudak dolgusu, herhangi bir yaş sınırı içermediği için her yaş grubu tarafından tercih edilebiliyor. Fiyatlarda uygulanacak olan dolgu maddesinin kalıcılığına, kalitesine ve uygulama yapan merkeze göre değişkenlikler meydana gelebilir. Sizler de daha uyguna işlem yaptırabilmek için dudak dolgusu fiyat bakımından indirim sunan merkezler ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu