Sponsorlu Bağlantılar

En İdeal Vücut Tipi

En İdeal Vücut Tipi

Öncelikle şunu belirtmekte yarar vardır ki bir vücut tipi için güzeldir veya çirkindir demek doğru değildir. Kum saati vücut tipi en ideal olan vücut tipi olsa da tüm kadınların bu vücut ölçülerine sahip olması beklenemez. Herkesin kendi vücut yapısı farklıdır. Fakat spor ve sağlıklı beslenme yoluyla en azından ideal kilolarda kalma şansınız olur ve böylece kronik hastalıklara yakalanma oranı düşer.

Tüm vücut tiplerinde en önemlisi de kişinin kendi vücut yapısına uygun giyinmesi ve giysi seçimini buna göre yapması gerekir. Armut vücut tipi olanların alt seçimi konusunda dikkatli olması gerekir. Bol paça pantolonlardan sakınması gerekir. Kıyafetler uygun seçildiği takdirde tüm vücut tiplerinde gayet zarif duracaktır.

Kum Saati Vücut Nedir?

Kum saati vücut herkesin hayalindeki o en ideal vücut tipidir. Yani bir diğer deyişle 90-60-90 ölçülere sahip kişilerdir. Bu ölçüler 2-3 rakam aşağı veya yukarı olabilir. Bu demek oluyor ki rakamlar değişse de omuz, bel ve kalçaların simetriği aynı olmalıdır.

Bazen kum saati vücut tipine sahip olan kişiler özgürce giyinebilir. Her kıyafetin rahatlıkla oturduğu tek beden tipidir. Bu ölçüleri bozmadığınız sürece istediğinizi giyme özgürlüğüne sahipsiniz. Akdeniz diyeti yaparak formunuzu da koruyabilirsiniz.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Bu kişiler yani armut vücut tipi olanların karakteristik özelliklerinin başında kalçaların omuzlara oranla daha geniş olması geliyor. Bir diğer özelliği de omuzların ve göğüslerin küçük olmasıdır. Bel inceciktir. Yani tam bir armut şeklinde düşünebilirsiniz.

Bakıldığı zaman kum saati vücut tipine göre oranlar simetrik değildir. Giyinme konusunda tamamen özgür değillerdir. Armut tipi vücuda sahip olanların dikkatleri üst kısma vermeleri gerekir. Pantolon giymek kalça ve basenleri ön plana çıkarır. Belden oturtmalı elbise ve etekler oldukça yakışır.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Bu vücut tipini armut vücut tipi olanların tam tersi düşünebiliriz. Yağlanma bel bölgesine kaymıştır. Omuz, bel ve kalçalar simetrik değildir ama bu kez kilo bel kısmında toplanmıştır. Hemen hemen en tehlikeli vücut tipi diyebiliriz çünkü kronik rahatsızlıklarının da başlama sebebidir. Ya da yakalanma riskini artırmaktadır.

Düşük bel ve geniş paça pantolondan uzak durmalıdır. Belden oturtmalı giysiler daha çok yakışacaktır. Üst kısımlarda hareketli ve renkli kıyafetlerle dikkat çekici bir görünüm elde edebilir.

Elma tipi vücuda sahip olanların zayıflama cihazlarından faydalanarak bu bölgenin incelmesini sağlayabilir. Düzenli egzersiz yaparak ve dengeli bir beslenme ile elma tipi vücuttan kısmen bile olsa kurtulmak da yarar vardır.

Bodyshape Nedir?

Birçok kişinin tercih ettiği bodyshape zayıflama cihazları tamamıyla bir spor aletidir ve kilo vermeye yardımcı olur.  Doğrudan vakum terapi yöntemi ile çalışması bu ürünü kaliteli kılar. En büyük kolaylığı da evde veya işte her yerde rahatlıkla kullanılmasıdır.  Yüzde yüz garantili bir ürün olduğu için satışı konusunda, iyi bir takip yapılmalıdır.

Özellikle internetten satın alınacaksa ürün iyice bir araştırılmalı ve özellikleri hakkında bilgi edinilmelidir. Bodyshape zayıflama cihazları sayesinde dilediğiniz bölgeyi şekillendirebilirsiniz ya da sağlıklı kilo verip kasları güçlendirebilirsiniz.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Fiyatlar da markaya göre veya modele göre de farklı olabilir. Bütçenize uyan en uygun modeli araştırdıktan sonra satın alma aşamasına geçebilirsiniz. Yorulmadan ve stres yaşamadan zayıflamak isteyenler için ideal çözümler sunan bodyspace zayıflama cihazlarını gönül rahatlığı ile alabilir.

Bodyshape zayıflama cihazları fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.  Bundan dolayı firmaların ürün ve markalarını karşılaştırmakta yarar vardır. İnternet üzerinden alışveriş yapacaksanız cihazı tüm detayıyla inceleyip kargo ücreti vs. Olup olmadığına bakılmalıdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu