Gündem

Fiyat Kıyaslamasında Iqos Cihazlar

Fiyat Kıyaslamasında Iqos Cihazlar

 

Tütün satın almak ya da sigara satın alma yerine bugün en iyi şekilde Iqos cihazlarla beraber tütünün ısınarak yakılmasını istemez miydiniz? Elektronik sigara tüketiminde bugün değerlendirmeniz olursa eğer Iqos cihazlar sayesinde sigaranın artık yakılarak değil 350 derecede ısınarak buharından nikotin almayı başarmanız mümkün oluyor. Bu aşmada tadı ve sigara benzeri tatmini yaşamanız mümkün olurken tütün çubuklarıyla beraber dilediğiniz her yerde sigara keyfine yine yakmadan direkt ısıtarak faydalanabilecek, kullanabileceksiniz.

 

Iqos ürünleri sayesinde doğrudan tütün ısıtması yapar, bu sayede yeni bir düzeyle beraber siz de buharlaşan tütünden dumanı çekmiş olursunuz. Nikotin ihtiyacınızı yeni nesil sistemlerde artık ısıtan sigara cihazlarıyla beraber e-sigaraya benzer şekilde kullanabilirsiniz. Bugün Iqos Iluma ya da 3 duo gibi çeşitleriyle beraber birçok Iqos cihazları sayesinde özel tütün çubuklarıyla istediğiniz şekilde sigara içme keyfini çıkartın.

 

Her an her yerde içilebilir şekilde olan bu ürünlerle beraber senkronize şekilde en hızlı şarj etme aletiyle beraber kullanabilirsiniz. Her an yanınızda taşınabilir şekilde olması sayesinde de ihtiyacınızı çoğu zaman karşılar cihaz sayesinde de ürünü kullanabilirsiniz.

 

Tek seferde internet üzerinden hızlıca sipariş vererek siz de heets ile sigara çubukları dahil, Iqos cihazınızı edinin. İnterneti kullanarak güvenli marketlerden, alışveriş sitelerinden satın alacağınız gibi hem renk seçimlerinizi yapar hem de tam set satın alarak da merak ettiğiniz her şeye en hızlı şekilde ulaşmış olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu