Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Parçalanmış, işlevini yerine getiremeyecek derecede hasar görmüş, işe yaramaz hale gelmiş elektronik eşya, beyaz eşya, ikinci el trafo, araç ve benzeri maddeleri satın alarak geri dönüşüme kazandıran kişi ve kuruluşlara hurdacı denir.

 

Net Hurdacı firması da Gebze merkezli olarak çalışan ve özellikle Bursa ve İstanbul çevrelerinde bulunan hurdaları özel araçları ve personeli ile yerinden alan bir kuruluştur. Ağır tonajlı hurdalar için ülkemizin her yerinden alım yapılabilir. Hurdaların gerçek değerinde satın alınması sayesinde hurda eşya sahipleri ekonomik bir gelir de elde eder. Ancak asıl tatmin duygusu ekolojik dengenin bozulmaması adına geri dönüşüm sağlanması ve ülke ekonomisine bir katma değer katılmasıyla oluşur.

 

Hurda Olarak Satın Alınabilen Malzemeler Nelerdir?

 

Net Hurdacı tarafından satın alınarak işlenebilen malzemeler şunlardır:

 

*İçeriğinde alüminyum, demir, bakır, çelik, pirinç, kurşun, teneke, çinko, bronz, nikel ve benzeri metallerin bulunduğu eşyalar, inşaat atıkları,

*Sayılan metallerin alaşım ve bileşimleri

*Fabrikalarda ve imalathanelerde yapılan üretimlerden arta kalan kullanılamayacak atıklar

*Bina yıkıntılarından çıkan demir ve diğer metaller

*Evlerdeki kullanım ömrünü tamamlamış beyaz eşya, elektronik eşya ve benzeri ürünler

*Hurda araçlar

 

 Hurda Demir Fiyatları

 

Hurda demir, çelik, alüminyum ve benzeri metallerin fiyatları değişik kriterlere göre belirlenir. Net Hurdacı firması müşteri memnuniyetine ve güven sağlamaya verdiği önem nedeniyle mümkün olan en yüksek fiyatla satın alım yapar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu