Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Endüstriyel Kapı

Endüstriyel Kapı

Seksiyonel kapı yay sistemi ile desteklenmektedir. Kullanım alanı ve kullanıcının tercihlerine göre manuel veya otomatik kapı olarak üretilebilir. Manuel kapılar ve otomatik kapılar kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır. Ergonomik üretimi sayesinde kullanıcıları yormayacak bir yapı oluşturulmuştur.

Kontrollü açma kapama sistemli üretimler ağırlıklı olarak endüstriyel otomatik kapılar için tercih edilmektedir. Tercih edilen bir diğer sistem ise açma-kapama düğmesi ile kullanılan otomatik split kapılardır. Basmalı sistem kapıların kullanım alanları genellikle depolar olmakla birlikte farklı mekanlarda kullanıcının isteğine göre üretilebilmektedir.

Teknolojinin gelişimi otomatik kırık kapıların özelliklerine de yansımıştır. Akıllı sistemler adı verilen ve cep telefonu komutu ile çalıştırabileceğiniz endüstriyel kapılar için seksiyonel kapı tercihini de kullanabilirsiniz. Endüstriyel kapı kullanımı için istediğiniz ölçülere göre özel tasarımlar talep edebilirsiniz. Çelik veya alüminyum seçenekleri ile dayanıklı, uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu