Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Kişilere uygulanan karın germe ameliyatı belirli dönemler sonrası kişilerde meydana gelen sarkık ve fazla yağlanmadan doğan bir tedavi ihtiyacıdır.

Karın germe ameliyatı hamilelik yaşlılık fazla kilo kaybından sonra ya da kişilerin egzersiz diyet gibi işlevlerinden sonra hâlâ gitmeyen problemleri için uygulanan bir estetik yöntemdir.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Sarkık ve fazla yağlardan kurtulmak için uygulanan karın germe ameliyatı fazla yağ ve deri fazlalığı olan kişilere yapılmaktadır. Eğer kişilere bu ameliyat bir risk veya tehlike oluşturuyor ise gerekli test ve tetkiklerden sonra bu tedavi uygulanmaz.

Karın Germe Ameliyatı

Bazı sebeplerden sonra kişilerde oluşan karın sarkıklığı fazla deri ve yağların alınması ile son bulur. Yağlar alındıktan sonra kişinin başka bölgesine gerekli ise o yere takviye edilerek kişiye dolgunluk ve hacim kazandırılmış olur. Araştırmalar yaparak karın germe ameliyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lipomatik

Lipomatik tedavisi kişilerde hamilelik fazla kilo kaybı gibi sorunlardan sonra oluşan karın sarkması gibi sorunların estetik tedavisinde kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi sayesinde kişiler istedikleri estetik görüntüye kavuşup daha sağlıklı bir yaşam kalitesine sahip olurlar.

Lipomatik Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Lipomatik tedavi kişilerde görülen fazla yağ problemlerinin tedavisinde ya da hacim dolgunluk kaybetmiş bölgelerde fazla yağların takviyesi ile yapılan bir tedavi çesitidir. Hamilelik fazla kilo kaybı yaşlılık gibi etkenler kişinin belirli bölgelerinde sarkmaya neden olur.

Bu tedaviye ihtiyaç duyan kimselere uygulanan bu işlem farklı yöntem ve şekiller ile olmaktadır. Kişiden kişiye değişen bu yöntemler hastanın vücut durumuna göre değişmektedir. Lipomatik tedavi yöntemlerinden olan klasik Lipomatik tedavide kişide bulunan yağ hücrelerine sıvı takviyesi yapılarak yağ hücreleri şişirilir.

Şişen yağ hücreleri emilim halime gelir. Daha sonra vakum cihazına bağlanan borular sayesinde ileri geri hareket ettirilerek emilim işlemi yapılır. Bir diğer yöntem ise lazer liposuction tedavisidir. Bu tedavide ise yağ hücreleri lazer yardımı ile katı halden sıvı hale geçirilir. Ardından yağ hücreleri bozularak ince kanüller sayesinde emilim işlemi yapılır. Bu tedavi yöntemlerine göre ise Lipomatik fiyatları değişiklik göstermektedir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Kişilerde belirli durumlar sonrası meydana gelen sarkmalar kişiye sosyal ve piskolojik olarak rahatsızlık vermektedir. Her türlü rejim diyet ve egzersizden sonra bu yağlardan kurtulamayan kişiler Lipomatik estetik ameliyatına ihtiyaç duyarlar.

Bu estetik tedavi sonrası kişiler istedikleri görüntüye kavuşabilmektedirler. Lipomatik tedavisini vücut indeksi otuzu geçmeyen kişilerde yapılırken herhangi bir rahatsızlığı olan ya da risk oluşturabilecek kişilerde ise bu tedavi gerekli test ve tetkiklerden sonra yapılır.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lipomatik estetik ameliyatı kişilerde meydana gelen sarkmalara ve fazla yağların alımına uygulanan bir tedavi türüdür.

Eğer kişilerin vücutlarında hacim ya da dolgunluk kaybetmiş bir bölge var ise kişide bulunan bu fazla yağlar alınarak kişinin hacim kaybetmiş bölgesine uygulanarak kişi hem yağlarından kurtulmuş olur hem de vücudunun dolgunluk kaybetmiş yerlerini yeniden kazanır.

Kadınlarda en çok kalça göğüs ve kuyruk sokumuna tercih edilen bu tedavi erkeklerde ise çoğunlukla karın bölgesindeki fazla yağların alımı için tercih edilir.

Lipomatik Uygulaması ile Ne Kadar Yağ Alınabilir?

Lipomatik estetik tedavisinde kişiler fazla yağlarından kurtulurken vücutlarını da istedikleri şekle sokmuş olurlar. Bu tedavi yapılırken kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri ise kişide ne kadar yağ alınacağıdır. Lipomatik tedavisinde hasta kilolu ise on kilo arasında yağ alınırken biraz zayıf olanlarsa sekiz kilo arasında yağ alınmaktadır. Yapılan işlem ve tedaviye göre de lipomatik fiyatları değişiklik göstermektedir.

Lipomatik Fiyatları

Lipomatik tedavisinde yapılan işlem ve yönteme göre Lipomatik fiyatları farklıdır. Fiyat konusuna doktor ve kliniğinde oldukça etkisi varken yine de kapsamlı bir araştırma sonrasında uygun yere bu tedaviyi olmalısınız. Zira piyasada oldukça dolandırıcı kimseler bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu