Sponsorlu Bağlantılar

Karton Bardak

Karton Bardak

Ambalaj sektörüne 2009 yılında adım atan Karahan Ambalaj karton bardak üretimi üzerine çalışıyor. Kaliteli üretim malzemelerinden yararlanan firma tek kullanım bardağa ihtiyaç duyan firmalar ve kişiler için üretim yapıyor. Üretimler firmanın İstanbul İkitelli’de bulunan üretim tesisinde gerçekleştiriliyor.

Kağıt Bardakta Çeşitlilik

Sertifikalı üretimi önem veren ambalaj firması kağıt bardakta çeşitliliğe önem veriyor. Bu nedenle de farklı boyut ve özelliklere sahip kağıt bardak üretimi yapıyor. Bu bardaklar 4 Oz, 6,5 Oz, 7 Oz, 8 Oz ve 12 Oz kağıt bardaklar oluyor.

4 oz karton bardak firma tarafından üretilen en küçük boyutlu bardak oluyor. Bu bardaklar çay veya kahve tüketimi yapılan firmalar tarafından tek kullanımlık olarak tercih edilebiliyor.

Karton Bardaklarda Hızlı Üretim

Kalite tek kullanımlık bardak üretimi yapan firma müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına hızlı üretim yapıyor. Bunun için teknolojiye uygun üretim araçlarından yararlanıyor. 2017 yılında günlük üretim miktarı 2.5 milyon bardak olan firmanın günümüzdeki bardak üretimi daha fazla oluyor. Böylelikle sektörün ihtiyacını karşılamayı başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu