Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer epilasyon işlemi kişinin sosyal hayatını ve özgüvenini son derece olumsuz etkileyen tüy problemleri için geliştirilen bir işlemdir. Bu işlem ile kişiler etkili ve kalıcı bir şekilde tüylerine veda eder ve pürüzsüz bir görünüme kavuşumu sağlar.

Lazer Epilasyon Nedir

Lazer epilasyon işlemi kişinin tüyleri için uygulanan bir işlemdir. Bu işlem ile birlikte kişiler istenmeyen tüylerinden etkili bit şekilde kurtulma imkânı yakalarlar. Gelişen teknoloji ve imkânlar doğrultusunda kendini yenileyen Beşiktaş lazer epilasyon işlemi kişinin cilt renk ve tüy durumuna göre belirlenen makinalar ile olur. Bu tedavide makina seçimi ve doktor seçimi son derece önem taşırken makina tercihi ve seans hakkında hastalar detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır

Lazer epilasyon işlemi kadın erkek her iki gruba uygulanan bir işlemdir. Bu tedaviyi olacak kadınlar için istenen şartlardan birisi kişinin iki yıl düzenli adet olmasıdır. Bu şekilde on altı veya on yedi yaşında lazer epilasyon işlemi uygulanır. Kişinin adet olma zamanına ve düzenine görede farklı yaş aralıkları gözlemlenir. Bununla birlikte levent lazer epilasyon işlemi olacak kişilerin bu tedaviye engel herhangi bir rahatsızlığı var ise öncelikle bunun tedavisi yapılır ve lazer epilasyon işlemi daha sonraya ertelenir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir

Kişilere uygulanan Levent lazer epilasyon işleminin kişiden kişiye Farklılık gösteren belirli çeşitleri vardır. Kişinin cilt durumuna ve rengine göre farkı şekillerde uygulanan bu çeşitler başlıca üç şekilde karşımıza çıkmaktadır. Diode lazer epilasyon ND yağ lazer epilasyon ve Alexander lazer işlemidir.

Diode lazer epilasyon genellikle koyu tenli kişilere uygulanan bir yöntem iken NF yağ lazer ise çok daha koyu tenli kişilere uygulanır. Son olarak Alexander lazer epilasyon ise açık tenli kişilere uygulanır. Farklı şekillerde olan bu çeşitliliklerin her biri etkin sonuç ve kalıcı kurtulma imkânı sunar.

Lazer Epilasyon Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir

Kişilerin ihtiyaç duyduğu lazer epilasyon tedavisi olduktan sonra kişilerin Dikkat etmesi gereken birtakım kurallar vardır. Bu kurallara dikkat edildiği taktirde kişiler son derece sağlıklı bir iyileşme dönemi geçirirler. Aynı zamanda tedaviden istenilen sonuçlar elde edilir.

Kişiler Sarıyer lazer tedavisi olduktan sonra yirmi dört saat boyunca yara bölgesine sıcak su değdirmemesi gerekir. Uygulamadan sonra kırk sekiz saat boyunca bölge traş edilmemelidir. Aynı zamanda tüy dökücü krem ve ağda gibi işlemler uygulanması tavsiye edilmez. Bölgede kabuklanma meydana gelir ise el ile dokunması uygun olmayıp bölgeye nazik davranarak kaşıma işlemi yapılmaması gerekir.

Lazer epilasyon tedavisi sonrası ateş veya iltihap enfeksiyon sorunu var ise mutlaka işlemi yapan kişi ile iletişim halinde olunması gerekir. Eğer kişiye yüz epilasyon işlemin uygulandı ise kişi sonrasında yirmi dört saat boyunca yüzü kapatacak allık fondeten gibi şeylerden uzak durması gerekir.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Kişiler Sarıyer lazer epilasyon tedavisini olmaya karar verdikten sonra öncelikle iyi bir doktor arayışı içine girmelidirler. İyi bir doktor seçimi iyi bir tedavi olup detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak istenilen özelliklere sahip doktor adayı bulunur. Doktorun tecrübeli ve donanımlı olması oldukça önemlidir. Bu konuda kara verdikten sonra fiyat bilgisi öğrenilmesi gerekir.

Bu şekilde kişiler hem kaliteli hizmet almış olur hem de bunu en uygun fiyata getirir. Sarıyer lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu klinik tedavi yöntemi ve bu tedaviye bağlı olarak gelişen seans süresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu