Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Hangi Bölgeler İçin Uygulanır?

Lazer Epilasyon Hangi Bölgeler İçin Uygulanır?

Öncelikle kişinin hangi bölgesine lazer epilasyon yapılacak ise bu belirlenir ve Şişli lazer epilasyon merkezindeki uygun cihazlar ile lazer işlemi yapılır. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle hangi bölgelere bu işlemin yapıldığını öğrenmeleri gerekiyor. Aynı zamanda hangi lazer epilasyon merkezlerinin bu bölgelere lazer uygulaması yaptıklarını da araştırmaları gerekiyor. Bu merkezlerden Beşiktaş lazer epilasyon merkezlerinde hemen hemen her bölge için lazer epilasyon uygulanıyor.

Genel olarak kişiler bitkini bölgesi ve koltuk altı bölgesi için lazer epilasyonu tercih ediyorlar.  Bunun yanında bacak bölgesi, yüz bölgesi, sırt bölgesi ve kol bölgesi için lazer epilasyon yapılıyor. Hem erkek hem de kadınlarda uygulanan bu işlemde kişinin cilt tonu ve yapısı göz önünde bulunduruluyor.

İşlemin yapılacağı bölgenin kesinlikle hassas olmaması gerekiyor. Ancak hassas cilt yapısına sahip kişiler için özel olarak geliştirilmiş lazer epilasyon işlemi uygulanıyor. Bunun yanına ek olarak hassas ciltler için bakım ürünleri de kullanılıyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

İstenmeyen tüyler kişide büyük sorun yaratır. Tüylerin alınması için birden fazla çözüm yolu bulunsa da en yaygın olarak kullanılan yöntem lazer epilasyon yöntemidir. Bunun en büyük nedeni ise lazer epilasyon işleminin kalıcı etki sağlıyor olmasıdır.

İstenmeyen tüyler için Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri en kalıcı yöntemi kullanıyorlar. Kılın yapısında bulunan melanin sayesinde kış kökleri lazer epilasyon cihazı tarafından kolayca görülüyor. Bu durumda da istenmeyen tüyler kıl köklerinden yakılmış oluyor. Kalıcı bir şekilde yeniden tüylenme engellenmiş oluyor.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Kullanılan özel cihazlar sayesinde Beşiktaş lazer epilasyon merkezleri kapsamında epilasyon işlemi kaliteli şekilde uygulanır. Lazer ışınları saçan epilasyon cihazları sayesinde tüyler köklerinden yakılıyor. Kişinin hangi bölgesi olursa olsun lazer epilasyon kolayca uygulanıyor.

Burada önemli olan nokta kılların renginin belirgin olmasıdır. Aynı zamanda bir miktar uzamış tüyler olması gerekiyor. İstenilen bölgede kıl köklerine özel lazer ışınları tek tek atış yapılarak gönderiliyor. Şişli lazer epilasyon merkezlerinde de uygulanan lazer epilasyon işleminde kıl köklerinde hasar yaratılarak kalıcı çözüm sağlanıyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon yaptırmayı isteyen ve tüylerinden şikayetçi olan kişiler lazer epilasyon hakkında bilgi sahibi olmayı isterler. Özellikle lazer epilasyonun kullanım alanları oldukça önemlidir. Okmeydanı lazer epilasyon merkezleri de müşterilere hizmet sağlarken öncelikle bilgilendirme yapıyorlar.

Lazer epilasyonun kullanım alanları kişinin cilt tipine, kış yoğunluğuna ve cilt renk tonuna göre değişiyor. Epilasyonu yapacaksam olan güzellik merkezlerinde de bu detaylar göz önünde bulunduruluyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak lazer epilasyon çeşitlerini değerlendirecek olursak 4 farklı çeşidi bulunuyor diyebiliriz. Okmeydanı lazer epilasyon merkezlerinde de bu lazer epilasyon çeşitlerinin hepsi mevcuttur.

Lazer epilasyon işleminde kullanılan lazer ışınlarının boyutları ve gücü bu çeşitlere göre değişiklik gösterir. Kişinin özellikle cilt yapısına bağlı olarak en uygun lazer epilasyon çeşidi seçilir. Bu konuda Okmeydanı lazer epilasyon merkezleri oldukça hassas davranarak müşterilerine en iyi hizmeti sağlıyorlar.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon kalıcı bir şekilde tüylerden kesin olarak kurtulmanın en doğru yoludur. Lazer epilasyonu uygulayan birçok epilasyon merkezi bulunuyor. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin lazer epilasyon yaptırmadan önce bu merkezler hakkında detaylı bilgilere sahip olmaları gerekiyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon yaptırmayı isteyen kişilerin güzellik merkezleri kadar epilasyon fiyatlarını da araştırmaları gerekiyor. Epilasyon işlemini yapacak olan uzman kişilere göre lazer epilasyon fiyatları değişiyor. Şişli lazer epilasyon fiyatları ise oldukça uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu