Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Kökten Çözüm

Lazer Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Kökten Çözüm

Halkalı lazer epilasyon hizmetlerinde kaliteli merkezleri tercih etmek kıl ve tüy sorunundan sonsuza kadar kurtulmayı sağlıyor. İnsan vücudunda sağlıksız, kirli, bakımsız ve kötü bir görüntüye sebep olan kılların ortadan kaldırılması için yıllardan beri birçok yöntem uygulanıyor. Ancak bu yöntemler belirli süreliğine tüyleri yok ediyor.

 

Krem, su ile yıkama ve tüketilen gıdalar ile vücudun belirli bölgesinde bulunan tüyler yeniden ortaya çıkıyor. Son dönemlerde tüy yok etme seçenekleri Başakşehir lazer epilasyon merkezlerinin sunmuş olduğu yöntemler ile kalıcı olarak gideriliyor. Bu sayede istenmeyen tüylere kökten çözüm bulunuyor.

 

Lazer Epilasyon Nedir?

Epilasyon yaptırmak kadın ve erkeklerin mecburen almaları gereken bir hizmeti ortaya çıkarırken, Küçükçekmece lazer epilasyon merkezleri bu konuda kaliteli seçenekler sunuyor. Bu hizmet lazer ışını ile tüy köklerini yakma şeklinde uygulanıyor.

Kökleri yanmış olan tüylerin bir daha uzaması durumu yaşanmıyor. Bu yöntem belirli sayıda seanslar ile uygulanıyor ve bu seanslar takip edildiğinde kıllar tamamen yok ediliyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Kıl ve tüy yoğunluğundan şikâyet eden veya vücudunda bulunan tüyleri yok etmek isteyen herkese lazer epilasyon işlemi uygulanabiliyor. Bu işlem erkek ve kadın vücudunda pozitif bir ferahlık yaratıyor. Halkalı lazer epilasyon salonlarında en steril şekilde ve gelişmiş lazer cihazları ile bu işlem yapılıyor.

Ağrı oluşmadan ve acısız şekilde uygulanan bu işlem ile istenmeyen tüyler yok ediliyor. Kılların köklerini kurutma yöntemine dayanan bu işlem, tüm vücuda uygulanırken, pürüzsüz bir cilt elde edilmesini sağlıyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon ile vücudunuzun kıl bulunan tüm bölgelerine epilasyon yaptırabilirsiniz. Başakşehir lazer epilasyon merkezlerinde erkek ve kadın vücudunun tamamı için lazer epilasyon işlemi uygulanıyor. Özel lazer cihazları ile yapılması gereken bu işlemin steril bir şekilde uygulanması da önem taşıyor.

Erkeklerde sakal, kaş, omuz, sırt, göğüs, kuyruk sokumu ve genital bölgeye, kadınlarda ise kaş arası, dudak üstü, çene altı, koltuk altı, bikini bölgesi, bacak gibi bölgelere lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. Ağrısız ve acısız yapılan bu işlem, vücutta bir daha kıl çıkmasını ve uzama durumunu ortadan kaldırıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Vücut tipine, kilo özelliğine, kıl kökü kalınlığına ve kıl yapısına göre Küçükçekmece lazer epilasyon seçenekleri farklılık gösteriyor.  Bu seçeneklerden bir tanesi iğneli epilasyon işlemi olurken diğer işlem ise tamamen lazer ile yapılıyor. İğneli işlemde kıl köküne iğne ile girilerek, kök etkisiz hale getiriliyor. İğnesiz olan işlem ise tamamen teknolojik lazer cihazları ile uygulanıyor.

Bu işlemlerin her ikisinde de kıl köklerinin yok edilmesi ve kılların inceltilmesi amacı taşınıyor. Halkalı lazer epilasyon bölgesinden lazer epilasyon merkezi arayanlar için çok profesyonel çalışmalar yapılıyor. Kaliteli ve modern bir işlem olan bu uygulamayı kadınlar kadar erkeklerde tercih ediyor.

 

Lazer Epilasyon Fiyatları

Seneler boyunca istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok seçenek uygulanmıştır. Ancak Başakşehir lazer epilasyon alanında alınan hizmetlerde kıl kökleri tamamen kapatılıyor ve böylece yeniden kıl ortaya çıkmıyor. Bu işlem ise farklı fiyatlarla uygulanan bir işlemi oluşturuyor. 2 ay aralıklarla sunulan seansların kaçırılmaması gereken bu işlem için en fazla 6 seans uygulanıyor.

Lazer epilasyon hizmeti almak isteyenler için 2021 yılında 1500 lira ile 3500 lira arası değişen fiyatlar sunuluyor. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezleri kıl yapısına ve kıl kalınlığına göre fiyatları belirlerken, hizmet kalitesi de lazer epilasyon fiyatlarında etkili oluyor.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu