Sponsorlu Bağlantılar

MÖ 10000 Filminin Bazı Ayrıntıları

Paralel bir evrende , senaryonun yüce, ortamın en üst düzeyde olduğu ve oyunculuk performanslarının ilham aldığı 20,000BC adlı bir film hakkında şu anda dinleyen herkese öfkeleniyor ve öfkeleniyor olabilirim. Ve bu olursa, 10.000BC’nin sadece yarısı harika bir film olduğu ironisi, kelimelerle anlatılamayacak kadar düzgün olurdu.

https://1080pfilmizle.org/reclaim-turkce-dublaj-full-hd/

Olduğu gibi, herkes için her şey olmaya çalışan bir film izledikten sonra burada oturuyorum ve sonunda eski bir okul arkadaşı gibi, yetişmek güzel olurdu, ama bir parti için hayati öneme sahip değiller. durum ve bu yüzden en çok sevdiğiniz yakınlıktan yoksundur. Mesele şu ki, Independence Day’i o kadar çok sevdim ki, bu güne kadar sinemada iki kez izlediğim tek film olmaya devam ederken, The Day After Tomorrow çok fazla el titremesine ve omuz silkmelerine neden olabilir, ancak hırsı takdire şayan olmaya devam ediyor. . Dolayısıyla, her ikisine de miras olduğunu iddia eden bir film için, MÖ 10.000’de yalnızca ikinci özelliğin mevcut olması utanç verici … ve sadece adil.

İşler yeterince iyi başlıyor. Hikayenin içinde bulunduğu manzara, işlemlerin arka ucuna kadar gerçek dünya terimleriyle kolayca yerleştirilemiyorsa da etkileyici. Hikaye 300’den farklı olmayan bir üslupla ortaya çıkıyor ; Derin sesli efsane anlatımı, daimi kehanetler ve yıldızların kesiştiği (veya ayın dokunduğu) kahramanlar tarafından üstlenilmesi gereken görevler hakkında ipucu verin. Ve evet, inançsızlığın askıya alınması gerektiği kesin, ancak görünüşe göre efsaneleri hayata geçirme mücadelesinden hoşlanan bir adam olan Roland Emmerich, MÖ 10.000’i sürseydi daha iyi ödüllendirilirdi.kesinlikle ciddi bir boğazdan aşağı. Haliyle, ara sıra denenen mizahla tamamen inandırıcı olmayan bazı diyalogları cebe indirmeyi tercih ediyor – bu, filmin, sarsıntılı bir tarihi ile ilgili olmasa bile, hikaye gelişimi açısından daha ikna edici bir şekilde birbirine bağlanan bir olay örgüsü ile değiştirilmesini tercih ettiğim bir yön.

Ama sonra belki de noktayı biraz kaçırdım. Bunun bir aile filmi olması gerekiyorsa, arada sırada eğlence amaçlı girişimleri, tarih öncesi dünyanın yarı makul kötü adamlarını, güzelce işlenmiş mamutları, ancak bunun dışında ayakkabı boynuzlu CGI’ları (bir kılıç dişi görünür) affedeceğim. …) ve sinematik notaların bazı güzel notalara ulaşmasına rağmen, film müziğinin bir şekilde unutulabilir olduğu hissi.

Tabii ki siz ve sevdikleriniz, arkadaşlarınız, çocuklarınız, kuzenleriniz, teyzeleriniz, amcalarınız, büyükanne ve büyükbabanız veya tarih sınıfınız bir an olsun gezip görmeye gitseniz, boşa para harcamış olursunuz diye düşünüyorum. Ayrıca, uzak geçmişlerinin egzotik bir şekilde çağrıştırılmış ve tamamen sürükleyici olmasını sevenler için tüyler ürpertici bir önermeyi en iyi şekilde yapan bir film görmemiştim. Bazen etrafa bakıp hikayeye özgü hiçbir şeyi gözden kaçırmadım ve diğerlerinde dikkatle izledim ve hayal gücünü yakalamak için çok az şey gördüm. Yani sadece 10.000BC’nin elinde her şeye sahipken; aksiyon, romantizm, entrika, büyüleyici bir manzara, güzel efektler ve yetenekli bir oyuncu kadrosu, maksimum izleyiciyi memnun etmek için bunları gelişigüzel bir şekilde dağıtıyor. Sorun şu ki, seyircinin sadece yarısı muhtemelen onu görmeye zahmet edecek.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu