Gündem

Otomatik Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Tamiri yaptıran kullanıcılar, çoğunlukla ilk yaptırdığı otomatik kapı üreticisinden şikayet etmektedir. Sizler doğru otomatik kapı üreticisi seçmeniz ve sorun yaşamamanız için dikkat etmeniz gerekenleri dikkatlice okumalısınız.

  • Referanslar kısmına bakmalısınız.
  • Alüminyum et kalınlıklarını ve cam çeşitlerini öğrenmelisiniz.
  • Yaptıracağınız yeri mutlaka otomatik kapı firmanızın görmesini üretime başlamadan önce sağlamalısınız.
  • Otomatik Kapı motorunu ve kapı kanadını taşıyıp taşıyamayacağını sorunuz.

Bu dört madde dışında ölçü ve doğru kalite malzeme kullanıldığından emin olmalısınız. Otomatik Kapı Ankara firması olarak bu konulara ve daha fazlasına dikkat eden üretici firmamız  %100 müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Ar-Ge ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni teknolojileri kullanarak en iyi fotoselli kapı Ankara modelleri üretmeye devam ediyor. Otomatik kapı ile fotoselli kapı teknik olarak farklı olsalar da kullanıcılar tarafından aynı olduğu düşünülür. Çok fazla detaya girmemek için bu yazımızda anlatmayacağız. Fakat daha detaylı öğrenmek isteyen kullanıcılara arayarak öğrenebilir. 0312 394 08 75…

Otomatik Kapı Ankara modellerimizin camları farklılık göstermektedir. Reflekte cam, lamine cam, renkli cam ya da istediğiniz logo ve motif çizilen camlar seçebilirsiniz. Önemli olan sizin ne istediğinizi bilmeniz. Siz hayal gücünüzdekini söyleyin biz üretelim.

Fotoselli Kapı Ankara modellerimiz kapıların açma komutunu farklı şekillerde tasarlayabilmektedir. Bu açılma sistemleri parmak okutmalı, kart okutmalı, el sensörlü, yüz tanıtmalı, retina taramalı ve belli bir mesafeye gelindiğinde açılmalı olarak tasarlanabilir. Yukarda bahsettiğimiz gibi siz hayal edin biz yerine getirelim. Teknolojinin el verdiği sürece yeni açılma sistemleri üretebiliriz. Amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti konusunda çok iddialıyız bu güne kadar birçok kamu ve özel şirkete otomatik kapı teslimi gerçekleştirdik.

Teslimatını yaptığımız fotoselli kapı çeşitleri nelerdir diye sorarsanız, tek kanatlı yana kayar kapı, çift kanatlı yana kayar kapı, hermetik kapı, teleskopik kapı ve yarı teleskopik kapıdır. Ameliyathane kapısı olarak da bilinen hermetik kapılar, hijyenik ortamın sağlanması gereken yerlerde tercih edilmektedir. Dolaysıyla, hasta ve doktor açısından büyük önem taşıyan kapılar ürettiğimizi bilerek tüm ürünlerimize büyük bir estetikle ve titizlikle yaklaşmaktayız. Otomatik Kapı Ankara üreticileri arasında en iyi kapıları ürettiğimizi bilmenizi isteriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu