Sponsorlu Bağlantılar

Özel Tasarımlı Takı ve Tespihler

Özel Tasarımlı Takı ve Tespihler

 

Ve Tesbih web sitesinde geleneksel usullerle ve ince el işçiliği ile hazırlanan takı ve tesbih çeşitlerine ulaşılabilir. Atölyelerde firma için hazırlanan ürünler içinde kehribar tesbih modelleri dikkat çeker.

 

Bilindiği üzere kehribar, ağaç reçinesinin uygun koşullarda yüzyıllar boyu beklemesiyle ortaya çıkan bir malzemedir. Çoğu zaman kehribar yarı değerli taşlarla birlikte değerlendirilse de yapı olarak taşlardan farklıdır. Kehribarın doğal haliyle taneler üretilmesi durumunda damla kehribar tespihler ortaya çıkar. Ancak damla kehribarların fiyatları pahalı olduğu için kehribar tozundan sıkma kehribar da üretilir. Her iki türden tespihlere de Ve Tesbih firmasından ulaşılabilir.

 

Kadın ve Erkek Takıları

 

Ve Tesbih için üretilen takılar içinde kadın ve erkek yüzük modelleri, kolyeler, madalyonlar, bileklikler bulunabilir. Birden fazla takı ile oluşturulan takı kombinleri de ilgi gören ürünlerdendir. Şık kutular içinde satışa sunulan ürünler bazen güzel bir hediye olur, bazen de kişilerin kendilerine verdiği değerin bir görünümü olarak satın alınır.

 

Takılarda da kehribar kullanılır. Ayrıca birçok yarı değerli taş tasarımlarda yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu