Sponsorlu Bağlantılar

Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac

Paslanmaz sac çok yönlüdür ve çeşitli uygulamalarda kullanılır. Paslanmaz çelik sac levha ayrıca genellikle korozyona dayanıklı çelik olarak da adlandırılır. Normal karbon çeliği kadar kolay kararmaz veya paslanmaz. Öncelikle korozyon direnci, uzun ömürlülüğü ve şekillendirilebilirliği nedeniyle seçilir. Paslanmaz çelik levhalar, paslanmaz boru paslanma önleyici özellikleri nedeniyle genellikle popüler bir çözümdür.

Paslanmaz çelik levhaların tipik kullanım alanları arasında inşaat, yemek servisi uygulamaları, ulaşım, kimya, denizcilik ve tekstil endüstrileri yer alır. Düşük bakım ve korozyon direncinin gerekli olduğu yerlerde, paslanmaz çelik plakalar doğal bir seçimdir ve antibakteriyel özellikleri nedeniyle kaplama için modern mimariden gıda hijyeni endüstrisine kadar değişen uygulamalarda kullanılır.

Paslanmaz çelik sac 300, 400 ve 200 serilerinde mevcuttur. Her tipin kendine has özellikleri vardır. En popüler kaliteler, kolayca şekillendirilebilen ve mükemmel korozyon direnci ve kaynaklanabilirliği nedeniyle mevcut en popüler kalitelerden biri olan 304’tür. CNC lazer kesim ve tüm paslanmaz ürünler için Arel Paslanmaz web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu