Sponsorlu Bağlantılar

Peder Ted Dizi İncelemesi

Saygısızlık! Görünüşe göre o çiçek açan Amerikan TV takımları modern bir komedi klasiğini yeniden yapmak istiyor, bunun yanlış, yanlış, yanlış olduğunu düşünen sadece ben olamam.

https://filmizle.run/dizi/titans-izle/

Peder Ted üç serisinde (ve tabii ki Noel Özel) mükemmel bir komedi parçası, ister Richard Wilson ile ‘Çok Karanlık Mağaralar’a (neredeyse kör olmak gibi) bir gezi, ya da Güzel Kızlar yarışması ya da süt- Speed ​​3’ün şamandıra şaheseri olan Peder Ted , İngiliz komedisine uygun olan her şeydir. Yeni boxset’in geçen haftaki incelememize buradan göz atın . Ama şimdi öyle görünüyor ki Hollywood’daki akbabalar küçük pis mitlerini Graggy Adası halkına sokmak istiyorlar.

The Office dışında , ABD’deki modern Birleşik Krallık komedi şovlarının yeniden çevrimleri, Red Dwarf ve Men Behaving Badly’nin başlıca iki örnek olmasıyla birlikte düştü. Komedi damarımızda esasen İngiliz olan bir şey var, herhangi bir bölümde yeniden yaratmaya, ince ayar yapmaya veya yaratıcı kemanlara meydan okuyan bir miras ve sınıf. Black Adder , Vic ve Bob veya The League of Gentlemen’ın ABD versiyonuna çevrilmesinin hiçbir yolu yok (sadece Christopher Lee Wicker Man’in Nic Cage Wicker Man’e karşı olduğunu düşünün ) bu kadar esasen İngilizce olan bir şeyi nasıl ele alacaklar (üzgünüm) , İrlandalı) ABD’de Ted olarak.. özellikle din fikri çirkin başını gösterdiğinde.

İşte şimdiye kadar bildiklerimiz. John Michael Higgins (Şovun En İyisi , Fred Claus ) Ted rolünü üstlenecek (Jack, Dougal veya Bayan Doyle’un kim olacağı hakkında hiçbir bilgi yok) ve Craggy Island’ın yerini New England’daki bir Balıkçı Köyü ile değiştirecek gibi görünüyor. Müthiş.

Sadece korkunç görünüyor – Craggy Island olmadan bunu nasıl adil bir şekilde yaparsınız! Beni üzüyor, gerçekten öyle. Böyle bir komedi mükemmelliğine dokunmaya nasıl cüret ederler. ABD remake’leri bana her şeyden yaratıcı komedi özlerini emen bir tür komedi vampiri gibi geliyor.

Ve çekincelerim olduğunu düşünüyorsanız (böyle bir izlenime sahip olmazdık, Rob – Ed), o zaman Higgins’in kendisi de dizinin nasıl gideceği konusunda şüpheli olduğundan, oyuncuların kendileri de şüphe içindedir. “İngilizlerin din konusunda kaba olma konusunda çok sağlam bir geçmişi var. Bizim ülkemizde bu yok, bundan korkuyoruz. Temelde sizler de İrlanda şakası yapıyorsunuz, bizde buna sahip değiliz. Peder Ted olacağım , nasıl gideceğini göreceğiz.”

Kaynak: https://filmizle.run/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu