Gündem

Postegro

Postegro

Gizli hesaplarda yapılan paylaşımlar her zaman merak edilmiştir. Özellikle takipçisi olmadığınız bir profili görüntüleme arzusu birçok kullanıcıyı bu alanda araştırma yapmaya sevk ediyor.

Instagram gizlilik ilkesiyle korunan hesapların takipçisi olmadığınız sürece paylaşımlarını göremezsiniz. Eğer görmek isterseniz postegro uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Postegro, gizli Instagram hesaplarının yaptığı fotoğraf ve video paylaşımlarını görmenizi sağlar.

Postegro Nedir?

Instagram’da farklı farklı kullanıcı hesapları görmek mümkün. Kimi hesaplar herkes tarafından görülebilen paylaşımlar yaparken birçok hesap ise gizli kalmayı tercih ediyor. Yani paylaşımları sadece kendi takipçileri görebiliyor.

Bu durumda takipçisi olmadığınız bir sayfayı stalklamanız pek mümkün olmuyor. Fakat postegro lili bu konuda imdadınıza yetişiyor. İster uygulama isterseniz de web üzerinden gizli hesapları analiz edebilirsiniz. Paylaşımları hesap sahibinin haberi olmadan görebilir ve dilerseniz telefonunuza indirebilirsiniz.

Postegro Ücretli Mi?

Gizli hesapları görüntülemeyi ve incelemeyi sağlayan web postegro kullanıcılara basit bir arayüzle hizmet veriyor. Kullanımı son derece basit olan platformu iOS veya Android marketten indirebilirsiniz.

Ya da doğrudan web sayfasından hizmet alabilirsiniz. Postegro indirmek ücretsizdir. Kullanıcılar kendi Instagram profillerini kullanarak sisteme giriş yapabiliyor. Sistem 24 saat içinde 3 gizli profile bakabilme olanağı sunuyor. Yani gün içinde en fazla üç hesaba ücretsiz olarak bakabilirsiniz.

Postegro Üyelik Ücretli Mi?

Postegro, üyelik gerektiren bir hizmettir. Kullanıcı adı ve şifre girerek sistemde istediğiniz gizli hesabı görüntüleyebilirsiniz. Gün içinde 3’ten fazla hesap incelemek isterseniz bunun karşılığında cüzi miktarda ödeme yapmanız gerekiyor. Onun dışında uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

 

Başa dön tuşu