Sponsorlu Bağlantılar

PUBG Mobile Uc Hilesi

PUBG Mobile Uc Hilesi

Çoklu oyunculu kaliteli video oyunlarından biri olan Pubg Mobile oyununda Uc adı verilen para birimiyle bazı kostüm gibi eşyalar satın alınabiliyor. Bu yüzden oyun severler oyun içerisinde güzel avantajlar elde edebilecekleri bu Uc para birimini kullanmaya sıklıkla ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu sitede onlara destek sağlayacak Pubg Mobile Uc hilesi kodları paylaşılıyor.

Brawl Stars Oyunu Hileleri

Pubg kadar sevilen ve çok fazla sayıda oyuncusu bulunan Brawl Stars oyununda da güçlü rakipler ve aşılması zor engeller bulunuyor. Bu oyuna özgü olan elmaslar sayesinde oyun için alışverişler yapılabiliyor. Elmaslar sayesinde çeşitli kutular açılıyor ve bazı ödüller kazanılabiliyor. Brawl Stars elmas hilesi kodlarına her oyun sever bu sitedeki paylaşımlarla ulaşabiliyor.

Roblox Robux Hilesi Uygulama

Roblox oyununda daima karakterlere özel eşyaların alınabilmesi için robux adındaki para birimlerinin kullanımı gereklidir. Bu sitede bu para birimini temin etmeye yardımcı olan Roblox robux hilesi kodları bulunuyor. Çok kolay şekilde oyun severler bu hile kodlarını buradan ücretsiz şekilde alabiliyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu