Sponsorlu Bağlantılar

Salat-ı Tefriciyye

Salat-ı Tefriciyye

Salat-ı Tefriciyye halk arasında 4444 duası olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi niyetlerin gerçekleşmesi için bu duanın 4444 kez okunması inanışına dayanmaktadır. Konu hakkında birçok din alimi benzer görüşler ileri sürmüştür. 4444 Duası büyük hikmetleri ve okunması sonunda büyük mükafatları olan dualardan biri olarak görülmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, 4444 Duası’nın birçok hikmeti bulunmaktadır. Okunması sık sık tavsiye edilmektedir. Bu duayı okuyanın niyetlerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır. 4444 Duası birçok niyetle okunabilir. Önemli olan niyetin güzel, kalbin de temiz olmasıdır. Salih bir niyetle okunan duaların kabul olunduğu da bilinen bir gerçektir.

İnsanlar bu duayı farklı amaçlarla okumaktadırlar. Sağlık, maddi durum, sınavda başarılı olma, işyerinde terfi alma, borçtan kurtulma, hastalıktan kurtulma, hayırlı evlat gibi konularda bu duaya sıkça başvurulmaktadır. 4444 kez okunmasının bir kerede yapılacak olması insanın kalbini bozma ve can sıkıntısı riski doğurabilir. Bu yüzden günlere yayılarak okunması daha hayırlıdır. Böylece okuyan kişinin niyetinde herhangi bir bozulma olmaz.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri büyü denen şey ortaya çıktığından beri yapılmaktadır. Yalnızca semavi dinlerde değil pagan inanışlarında dahil aşk büyüleri ve iksirleri yer almaktadır. Aşk büyüsü tarihi neredeyse inanç tarihi kadar eskidir. İnsanlar her zaman aşkı aramış ve aşkı bulmak için birbirinden farklı yöntemler denemiştir. Aşk büyüleri de bu yöntemlerden biri olmuştur.

Aşk büyüsü farklı şekillerde yapılsa da medyumların belirlediği belli başlı yöntemler de bulunmaktadır. Burada da niyet oldukça önemlidir. Bazı aşk büyüleri büyü yapılan kişiyi fiziksel olarak etkilerken bazıları ise etkilemez. Bu da tamamen büyünün niteliğine bağlı bir durumdur. Yaklaşık iki haftada gerçekleşen aşk büyüleri olduğu gibi daha çabuk veya daha geç tutan büyüler de mevcuttur. Bu da büyünün kuvveti ve sürekliliğiyle alakalı bir durumdur.

Aşk büyüleri gayet ciddi büyüler olduğundan mutlaka uzman medyumlara yaptırılması gereken büyülerdir. Acemi ya da işten anlamayan bir medyumun yapacağı aşk büyüsünden çok fazla beklentiniz olmasa iyi olur. Medyum Okşan gibi medyumlar özellikle aşk büyüleri konusunda uzmandırlar.

Aşk Büyüsü Niyeti

Aşk büyülerinde kullanılan tılsımlar ve araçlar yapılacak büyünün türüne göre farklılık gösterebilir. Fakat, amaç aynıdır. Günümüzde birçok kadın ve erkek aşk büyüsü konusunda Medyum Okşan’a başvurmakta ve kısa süre içerisinde aradığı aşka kavuşmaktadır. Bu da kendisinin bu büyü alanında deneyimli olmasından kaynaklanmaktadır.

Aşk büyüsü yaptırmak için illa belli bir kişinin hedef alınmasına gerek yoktur. Bazen spesifik bir kişi yerine insanlar sadece sevilmek ister ve bu kişi de büyü yapıldıktan sonra karşısına çıkar. Böyle durumlar da sık sık yaşanmaktadır. Fakat en fazla belirli kişilerin kendilerine aşık olmasını isteyen insanlar aşk büyüsüne başvurmaktadır. Her iki şekilde de Medyum Okşan işinin ehlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu