Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Bu Sarıyer kadınlar plajı İstanbul plajları dan bir tanesi olarak biliyor. Hem deniz hem de piknik alanının bulunduğu bir yer oluyor. İnsanlar bur plajda tesettür süz ve tesettürlü olarak rahat bir şekilde vakit geçirme alanı bulabiliyor. Bayanlar bu plajda rahat bir şekilde istedikleri gibi iyi vakit geçirebiliyor. Bu Sarıyer Plajı İstanbul’u ilçesi olan Sarıyer de hemen Rumeli Kavşağında yer alıyor.

Altınkum Kadınlar Plajına Gidiş 

Tamamı ile bayanlarda ayrılmış olan bu Altınkum kadınlar plajı bu yönü ile kadınların çok fazla dikkatini çekiyor. Bu plaj Sarıyer Rumeli kavşağında yer alıyor. Bu plajlara özel servisle ile ya da İETT otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Aynı şekilde özel araç tercih de edilebiliyor. Yani kısacası bu plajlara ulaşım sağlamanın çeşitli yolları bulunuyor. Bundan dolayı da plaja ulaşmak çok daha kolay hale gelmiş oluyor.

Sarıyer Kadınlar Plajı Hakkında Bilgi

Genelde Sarıyer Altınkum kadınlar plajı tercih edilirken en çok sorulan sorulardan bir tanesi dışarıdan yiyecek içeceğin getirilip getirilemeyeceği oluyor. Bu plaja yiyecek ve içecek getirmek serbest bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu