Gündem

Sektörünün öncüsü Selsil’in yeni ofislerine “Ofiste Her Şey İmzası”

SELSİL’İN MASLAK ECLIPS, 5. LOKASYONU’NA OFİSTE HER ŞEY İMZASI İLE RENOVASYON!

Partner markalarına bütünleşik çözümler içeren bir hizmet vermeyi hedefleyen ve şirketlere çalışma alanından çok bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan ‘Ofiste Her Şey’ deneyim merkezi, Selsil Dış Ticaret Ve Yapı Kimyasalları’nın yeni ofislerini tasarladığını duyurdu. Çalışanlara, aydınlık, fonksiyonel ve konforlu bir ofis alanı tasarlandığı belirtildi.

Selsil’in yeni lokasyonunda tüm ofis alanlarını Ofiste Her Şey markaları ve iş ortakları tasarladı. Genel merkezini Maslak’a taşıyan marka, bu iş birliği ile genel merkez ofislerinin her alanında ve detayında Ofiste Her Şey partner markalarının tasarımlarını, partner marka ürünlerini ve çözümlerini kullandı.

Ofiste Her Şey’in çözüm ortakları ile ofiste dizayn edilen tüm kavramları yaratmak için bütüncül çözümler sunduğunu belirten Ofiste Her Şey Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim detayları şöyle aktardı: “Seperasyon yani bölme sistemlerinde “Mod Panel”, akustikte “Fales Akustik”  zeminde “Anıl Zemin” ürünlerimiz ile ofislerimizi inşa ettik. Mitsubishi klima sistemleri ürünleri ile, “Alda Isı” geri kazanım cihazlarıyla, “Dorma” ise, fotoselli kapılarda ve menteşe kilit çözümlerinde projemizde çözüm ortağımız, partner markalarımız oldular.“ dedi.

Bunlara ek olarak, aydınlatmalarda çok yoğun aydınlatma olmayan daha konforlu bir ortam yaratmaya çalıştıklarını ifade eden Ercan Sicim, “Bu noktada da 3N Aydınlatma yine bu projemizde de bizlerle ve yine başarılı bir proje gerçekleştirdi” diyerek, 1.300 m2 mekan kullanımı olan ofiste herkesin gün ışığına eşit derecede ulaşmasının beden ve ruh sağlığı açısından önemini de vurgulayarak, bu mimari tasarımda yüzde yüz her çalışanın gün ışığından faydalanarak çalışmasının hedeflendiğini de sözlerine ekledi.

Daha konforlu bir ortam yaratmak hedefiyle aydınlatmayı yoğun tutmadıklarını belirten Ercan Sicim, “Ofiste çalışan herkesin gün ışığına eşit derecede ulaşmasının beden ve ruh sağlığı açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu mimari tasarımda da “3N Aydınlatma” partnerimizle yaptığımız çalışmada da tasarımın merkezine çalışanın konforu konularak maksimum aydınlık ve konfor hedeflenmiştir” diye konuştu.

“2 AYDA TÜM UYGULAMA SÜRECİ TAMAMLANDI”

Ofisi tasarlarken, her alanda konforun önemsendiği bir mekan oluşturmayı hedeflediklerini belirten Ofiste Her Şey Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, 1 aylık bir projelendirme sürecinin ardından 2 ay gibi kısa bir sürede tüm uygulama sürecinin titizlikle tamamlandığını belirtti.

Bütüncül çözümler sunulduğunu ve konforlu bir ortam yaratmaya çalıştıklarını ifade eden Ofiste Her Şey Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Projede, özellikle pandemi sürecinde daha fazla önem kazanan hijyen ve temiz oksijen ihtiyacı doğrultusunda her odada kişiselleştirilmiş iklimlendirme özelliği kullanıldı. Keyifli ve yaşanılası bir mekan yaratmanın yanı sıra orta alanlar boş bırakılarak üstün bir ferahlık yaratıldı, şirketin büyüme ihtimaline karşı da ‘B planı’ olarak alanlar saklı tutuldu. Aynı zamanda sosyalleşme alanı olarak kullanmak üzere bilardo, langırt gibi keyif köşeleri oluşturuldu” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu