Sponsorlu Bağlantılar

Sigmateknoloji

Sigmateknoloji

 

Kişisel verilerin korunması bugün bireyler için oldukça önemli bir noktaya gelmiştir. Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında, şirketlerde, evinizdeki bilgisayarınızda, tabletinizinde ve cep telefonlarınızda birçok kişisel bilgi mevcuttur. Sigmateknoloji sitesi sizlere kişisel verilerinizi nasıl koruyabileceğiniz hakkında danışmanlık hizmeti sağlıyor. Diğer adıyla kvkk danışmanlığı olarak adlandırılan bu hizmetten yararlanabilmek için sitenin alt kısmında yer alan iletişim bilgilerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

 

Kişisel Verilerinizi Güvenle Koruyun

 

Sitede kişisel verilerin yapılacak siber saldırılara karşı nasıl korunması gerektiği hakkında uygulamalı eğitimler veriliyor. Bu anlamda sitedeki uzmanlar yardımıyla alacağınız siber güvenlik eğitimleri sayesinde sizlerde deneyim sahibi olabilirsiniz.

 

Zararlı Yazılımlara Karşı Test Uygulamaları

 

Sigmateknoloji sizlere dışarıdan gelebilecek siber saldırılara karşı faydalı eğitimler veriyor. Bu konuda verilen en önemli danışmanlık eğitimleri arasında sızma testi uygulaması yer alıyor. Zararlı yazılım analizi, network güvenlik testleri ve saldırı engelleme sistemleri bu çalışmalardan yalnızca bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu