Sponsorlu Bağlantılar

Sms Onay

Sms Onay

Web sitesi insanların internet dünyasında kullanabilecekleri sms onay kodu almalarına yardımcı oluyor. Bu kodlar sayesinde kişilerin web sitelerine girişlerinde telefon numaralarını vererek numaralarının kötü niyetli kişilerce kullanılmasının önüne geçmelerini sağlıyor. Onay kodu almak isteyenler üyelik oluşturarak onay kodlarına sahip olabiliyor ve bu kodları diledikleri yerlerde kullanabiliyorlar.

Numara Onayla Veri Güvenliği

Numara onay hizmeti alan kişiler aldıkları onay kodları sayesinde siteleri girişlerinde veri güvenliklerini sağlamış oluyorlar. Çünkü onay hizmeti sayesinde aldıkları numaraları veriyorlar ve kendilerine ait numarayı vermedikleri için verilerine ulaşılmasını engelleyebiliyorlar. Veri güvenliği sağlamak isteyen kişiler web sitesini kullanarak 60 üzerinde ülkeye ait olan numaralarını alma imkanı bulabiliyorlar.

Uygulamalara Özel Onay Kodları

Web sitesi üzerinden üyelik oluşturarak erişmenin mümkün olduğu sms, numara ve mobil onay hizmetleri uygulamalar için kullanılabiliyor. İnternet sitesi dışında sosyal medya uygulamaları içinde telefon numarası gerektiğinden alınan onay hizmeti ise uygulamalarla da numaraların paylaşılması engellenmiş oluyor.

Alınan numara kodları instagram, twitter, papara, whatsapp, telegram ve steam gibi uygulama üyelikler için kullanılabiliyor. Web sitesinde onay kodu konusunda sınırsız stok olduğu için kişiler aradıkları onay hizmetini kolaylıkla kullanmaya başlayabiliyorlar. Ayrıca gerektiğinde firmadan 24 saat destek hizmeti alabiliyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu