Sponsorlu Bağlantılar

Technical University Of America

Technical University Of America önlisans eğitimi ile de hizmetinizde

Technical University Of America bireylerin akıllarındaki eğitim-öğretim sistemini temelden değiştirecek olan ve günümüz koşullarına uyan muhteşem bir eğitim olanakları ile öğrencilere kapılarını açmış bulunuyor. Technical University Of America Türkiye’de ve Dünya’da birçok öğrencinin hayali olan Amerika Birleşik Devletleri’nde okumak ve Amerikan üniversitelerinden birinin diploması ile çalışma hayatına başlama hayalini gerçekleştiriyor. Üstelik diğer üniversitelerin aksine sınav ya da farklı katılım koşulları ile bireylerin yaratıcılıklarını ve motivasyonlarını engellemiyor.

Bilgisayar bilimleri işletme yönetimi verim hangi isteği web tasarım uygulamalı İngilizce ve tercümanlık başta olmak üzere birçok alanda Technical University Of America çatısı altında ön lisans eğitimini tamamlamak mümkün kılınıyor. Bireyler dilerlerse 2 senelik önlisans programına kayıt yaptırdıktan sonra almış oldukları derslere saydırmak suretiyle eğitimlerini 4 yıla da tamamlayabiliyor. 4 yıllık eğitim almak isteyen lisans öğrencilerinin de almış olduğu dersleri yine saydırmak suretiyle 4 yıllık eğitime 6 ay hatta 1 yıl gibi kısa bir sürede bitirmeleri mümkün kılınıyor. Ülkemizde birçok öğrencinin hayali olan Amerika Birleşik Devletleri’nde okuma işlemini Technical University Of America bireylerin herhangi bir masraf yapmadan yer ve zaman kaybetmeden gerçekleştirmeyi başarmış bulunuyor.

Technical University Of America bünyesinde son derece profesyonel bir eğitmen kadrosunu barındırıyor. Bu sayede öğrencilerin herhangi bir bölümde eğitim alırken son derece verimli ve başarılı çalışmalara imza atmalarına ve donanımlı bir şekilde mezun olmalarına imkan veriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu